людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Новоархангельська багатопрофільна лікарня" Новоархангельської селищної ради

Дата: 10.05.2023 15:33
Кількість переглядів: 41

Відкритий збір на придбання лапароскопічної стійки та лабораторно-діагностичного обладнання для Комунального некомерційного підприємства «Новоархангельська багатопрофільна лікарня». Збір коштів здійснює Благодійна організація «Благодійний фонд «Ми допомагаємо ЮА». Метою даного мега збору є надання населенню більш якісних та доступних медичних послуг мешканцям Новорхангельщини та жителям сусідніх громад. Придбання лапароскопічної стійки надасть можливість проводити хірургічні втручання з мінімальними наслідками для організму. Лапароскопія - золотий стандарт у хірургії. Після проведення операції за методом лапароскопії майже не залишається рубців, мінімізуються больові відчуття, оскільки розрізів мало і вони самі по собі невеликі. А придбання лабораторного обладнання розширить спектр лабораторних досліджень та пришвидшить проведення діагностики стану здоров'я пацієнта.

Підтримай медицину. Задонать на проект.

Найменування отримувача

БО БФ МИ ДОПОМАГАЄМО ЮА

Код отримувача

Рахунок отримувача у форматі згідно стандарту IBAN